Wykaz certyfikowanych terapeutów uprawnionych do prowadzenia zajęć terapeutycznych

Metodą Profesora Feuersteina - Instrumental Enrichment na terenie Polski

- trwa aktualizacja listy -


imię i nazwisko terapeuty
numer uprawnień
miejsce prowadzenia działalności
kontakt mailowy
kontakt telefoniczny
dr Urszula Sajewicz-Radtke
trener PL
Gdańsk, SPPP "Tęcza"
poradnia-gda@o2.pl
58 340 38 29
mgr Elżbieta Karpińska
01/IE/2013, terapeuta IE II
Gdańsk, SPPP "Tęcza"
poradnia-gda@o2.pl
58 340 38 29
mgr Marta Formela
02/IE/2013
Gdańsk, SPPP "Tęcza"
poradnia-gda@o2.pl
58 340 38 29
mgr Katarzyna Rutkowska
17/IE/2014 Pułtusk krutkowska01@gmail.com 697 921 929
mgr Janina Dutko
01/IE/2015 Kwidzyn, PPP
nina.d@wp.pl
601 643 989
mgr Krzysztofa Nowinska-Rajska   
15/IE/2014 Gdańsk
-
697 433 040
mgr Albina Pudłowska
22/IE/2013 Chełm teresa.pudlowska@wp.pl 504 194 257
mgr Rafał Rybka
18/IE/2014
Niepoględzie, Słupsk
-
604 565 293
dr Anida Szafrańska
18/IE/2015 Bytom, Chorzów, Zabrze, Tarnowskie Góry, Katowice (Salvate)
szafranska.anida@gmail.com -
mgr Agnieszka Koralewska-Adamska            
11/IE/2015 Białystok akadamska@o2.pl 695 193 873
mgr Dorota Malankiewicz
07/IE/2013 Bartoszyce -
89 762 28 06
mgr Wioleta Smerecka-Biel    
16/IE/2015 Pruszcz Gdański
-
511 718 244
mgr Grażyna Ciechanowska
04/IE/2014, terapeuta IE II
Warszawa, NPD-T
grazyna.ciechanowska@gmail.com 602 733 298, 22 225 24 89
mgr Wioletta Kościukiewicz
07/IE/2015
Zgorzelec
wioletta.k@gazeta.pl
-
mgr Bogusława Iwona Saik
19/IE/2014
Kętrzyn
-
511 719 045
dr Ewa Bartuś
02/IE/2014
Płock
e.bartus@interia.pl
-
mgr Wiesława Maksajda-Ptaszek
11/IE/2015
Łódź
-
693 111 969
mgr Maryla Żywiałkowska
14/IE/2013, terapeuta IE II
Pruszków, PPP
-
22 758 68 29
mgr Agnieszka Chlanda
01/IE/2015
Wieliczka, PPPP
achlanda@poradnia-wieliczka.pl
-
mgr Maria Włodarz
21/IE/2015
Wieliczka, PPPP
mwlodarz@poradnia-wieliczka.pl
-
mgr Helena Włochowicz
05/IE/2013
Świecie, PPP
wlochowicz@wp.pl
-
mgr Elżbieta Kozak
6/IE/2013
Bochnia, PPP
-
535 954 242
mgr Katarzyna Kmicikiewicz
10/IE/2014 Przemyśl, PPP
katkm@o2.pl
-
mgr Anna Rembacz-Burniak
13/IE/2015
Bolesławiec, PPPP
anna_rembacz-burniak@o2.pl
695 394 741
mgr Agnieszka Czupajło
20/IE/2013
Koszalin
-
517 270 326
mgr Bogumiła Gos
05/IE/2014
Ełk
brgos@tlen.pl
601 770 996
mgr Mariola Kaczmarska
07/IE/2014
Warszawa
ma_rio_la@interia.pl
608 368 054
mgr Alicja Lizer-Bonat
13/IE/2014
Lublin
alicjabonat@gmail.com
691 055 050
mgr Ewa Plura
16/IE/2014
Katowice
marekplura@wp.pl
504 249 153
mgr Ewa Mirowska
14/IE/2014, terapeuta IE II
Warszawa
ewa21@dentonet.pl
600 109 047
mgr Jarosław Krasnodębski
12/IE/2014
Warszawa/Otwock
jarekkrasnodebski@op.pl
668 644 522
mgr Anna Kaźmierczak
09/IE/2014
Poznań
ania.wi@poczta.onet.pl
607 508 282
mgr Agnieszka Arndt
01/IE/2014
Sopot/Gdynia
agnieszka.arndt@wp.pl
501 730 100
mgr Elżbieta Szala
22/IE/2014
Wrocław
elzbieta.szala@gmail.com
607 710 018
mgr Małgorzata Stolarczyk-Nowicka
21/IE/2014
Gdańsk/Gdynia/Sopot
m.stolarczyk.nowicka@gmail.com
504 342 307
mgr Katarzyna Kapuścińska
08/IE/2014
Poznań
gpcentrumdziecka@gmail.com
694 999 705
mgr Karolina Grzemska
06/IE/2014
Poznań
gpcentrumdziecka@gmail.com
694 999 705
mgr Katarzyna Banaś
23/IE/2015
Kraków
katarzynasuchan@op.pl
509 388 532
dr Dorota Dykalska-Bieck
24/IE/2015 Gdańsk, Gdynia
dykalska.bieck@gmail.com
608 312 536
mgr Edyta Dziados
25/IE/2015 Kraków
edyta.dziados@gmail.com
693 416 842
mgr Anna Elszkowska
26/IE/2015 Szczecin, Police
dyrekcja@poradniapolice.pl
660 092 926
mgr Lilia Gilewska
27/IE/2015 Zamość
lilija-g@tlen.pl
503 551 385
mgr Jadwiga Herman
28/IE/2015 Szczecin, Police
pppjadwiga@o2.pl
503 626 208
mgr Maria Kędzierska
29/IE/2015, terapeuta IE II
Wrocław
dyreczka@gmail.com
-
mgr Joanna Klimek
30/IE/2015 Kraków, Wieliczka
joanna.j.klimek@gmail.com
602 179 706
dr Katarzyna Kuziak
31/IE/2015 Toruń
kuziak.kasia@gmail.com
-
mgr Grażyna Łebecka
32/IE/2015 Pszczyna
bfb26@wp.pl
609 502 727
mgr Violetta Marcinkowska
33/IE/2015 Głogów
poradnia@trzyrybki.pl
609 044 770
mgr Edyta Naczulska
34/IE/2015 Katowice, Chorzów
enaczulska@tlen.pl
509 204 794
mgr Dorota Nowak-Małek
35/IE/2015 Skarżysko-Kamienna, Starachowice
dorotanm@wp.pl
-
mgr Rafał Nowicki
36/IE/2015, terapeuta IE II Gdańsk, Gdynia, Sopot
rafal.nowicki@wp.pl
509 805 591
mgr Ewa Okręglicka-Forysiak
37/IE/2015 Wrocław
ewa.okreglicka@gmail.com
606 416 119
mgr Emilia Opejda
38/IE/2015 Mińsk Mazowiecki
emilia@opejda.pl
-
mgr Wioletta Pacewicz-Chabroń
39/IE/2015 Police, Szczecin
p.wioleta@gmail.com
-
mgr Lidia Sekular
40/IE/2015 Morąg
-
606 903 173
mgr Marta Ułaś
42/IE/2015 Zamość
ulasmarta@gmail.com
500 683 392
mgr Elżbieta Wachowska-Karaśkiewicz
43/IE/2015, terapeuta IE II
Wrocław
elwachkat@gmail.com
600 728 629
mgr Agata Wilkowiecka
44/IE/2015 Sulejówek
wilkowiecka.agata@gmail.com
601 274 745
mgr Magdalena Krzyżanowska-Seroczyńska
45/IE/2015 Warszawa
-
503 984 883
mgr Małgorzata Krupa
10/IE/2015
Nowy Sącz
adintra.gabinetpsychologiczny@gmail.com
794-661-686
mgr Agnieszka Bartosik
1/IE/2016
Warszawa
agabartosik@evbox.pl
-
mgr Katarzyna Magdalena Chadaj
3/IE/2016
Elbląg, Gronowo Górne
kasiachadaj@interia.pl
500-018-549
mgr Paulina Agata Dobosz
4/IE/2016
Legnica
p.a.dobosz@gmail.com
-
mgr Edyta Małgorzata Doktorska-Rafałek
5/IE/2016
Węgrów
edoktorska11@poczta.onet.pl
-
mgr Maria Teresa Foryś
7/IE/2016 Kraków, Niepołomice
mariaforys@interia.pl
606-609-276
mgr Danuta Gmosińska
8/IE/2016 Łódź
dgmosinska@gmail.com
501-099-557
mgr Olga Zuzanna Krajewska
9/IE/2016 Ząbki
olgakrajewska@interia.pl
608-151-105
mgr Aldona Liburska
10/IE/2016 Kraków
aliburska@logosgroup.pl
509-494-771
mgr Urszula Łaska
11/IE/2016 Tomaszów Maz.
uboisha@o2.pl
509-788-457
mgr Anna Nagórka-Mazurkiewicz
12/IE/2016 Warszawa
naanna@wp.pl
601-308-808
mgr Dagmara Nowak
13/IE/2016 Poznań
gpcentrumdziecka@gmail.com
694-999-705
mgr Magdalena Poźniak
14/IE/2016 Wrocław, Szczodre
pomagda@op.pl
601-665-627
mgr Katarzyna Magdalena Rainczuk
15/IE/2016 Świdnica
katarzyna.rainczuk@gmail.com
603-044-874
mgr Marzena Rusiłowicz
16/IE/2016 Białystok
bialystokpsycholog@gmail.com
502-437-441
mgr Jagoda Maria Rusnak
17/IE/2016 Zakopane
jagoda.rusnak@wp.pl
512-141-521
mgr Anna Maria Skrzypczak
18/IE/2016 Wrocław
annamariaskrzypczak@gmail.com
669-916-849
mgr Justyna Szychowiak
19/IE/2016 Poznań
gpcentrumdziecka@gmail.com
-
mgr Anna Wojtenko
21/IE/2016 Konin
anna.wojtenko@wp.pl
-
mgr Agnieszka Bondyra
2/IE/2016
Zamość
aga.bondyra@tlen.pl
-
mgr Beata Wacławowicz
20/IE/2015
Wrocław
fundacja@promykslonca.pl
717-950-951
mgr Ewelina Fodrowska
25/IE/2016
Warszawa
zppp1@edu.um.warszawa.pl
022-631-57-73
mgr Jolanta Wąsowska
40/IE/2016
Warszawa
jola.wasowska@gmail.com
602-330-517
mgr Elżbieta Kryń
30/IE/2016
Nowy Sącz
elzbieta.kryn@gmail.com
790-471-870
mgr Alicja Sztandera
37/IE/2016
Krosno Odrzańskie
alicjaszta@poczta.onet.pl
695-219-385
mgr Anna Daniel
24/IE/2016
Krosno Odrzańskie
annadaniel@wp.pl
696-430-045
mgr Bożena Niedźwiedzka
33/IE 2016
Mrągowo, Olsztyn
bozned11@wp.pl
601-917-670
mgr Małgorzata Cała
44/IE/2016
Poznań
mcala2@tlen.pl
507-065-109
mgr Agnieszka Domaradzka
45/IE/2016
Szczecin
agnieszkadomaradzka@wp.pl
608-439-130
dr Agnieszka Hłobił
47/IE/2016
Koszalin
agnieszka.hlobil@tu.koszalin.pl
601-256-272
mgr Agnieszka Jabłońska-Witak
48/IE/2016
Żuromin
a.jablonska1@wp.pl
693-627-650
mgr Edyta Jaworska
49/IE/2016
Olkusz
edi33@tlen.pl
600-603-888
mgr Marta Jerzak
50/IE/2016
Warszawa
marta.jerzak@gmail.com
500-235-803
mgr Magdalena Kaczyńska
51/IE/2016
Goleniów, Szczecin
magdalena555@o2.pl
513-177-500
mgr Beata Krzyżyńska
52/IE/2016
Koszalin
beata.krzyzynska@wp.pl
504-172-208
mgr Elżbieta Kuberska
53/IE/2016
Konin
sensogracja@wp.pl
667-384-328
mgr Anna Morawska
54/IE/2016
Rawicz
a_wascinska@wp.pl
600-648-198
mgr Katarzyna Oleszkiewicz
55/IE/2016
Słupsk
kolesza@wp.pl
609-538-664
mgr Tomasz Parafiniuk
56/IE/2016
Koszalin
tomasz.parafiniuk@tu.koszalin.pl
660-636-054
dr Izabela Pietras
57/IE/2016
Lublin
izabela.pietras@poczta.umcs.lublin.pl
534-665-622
mgr Maria Piękoś
58/IE/2016
Radom
marysia.piekos@gazeta.pl
608-012-567
mgr Izabela Pyszkowska
59/IE/2016
Elbląg
izapy@interia.pl
502-303-567
mgr Urszula Rola
60/IE/2016
Trójmiasto
urszularola@o2.pl
602-267-704
mgr Katarzyna Sobaszek
61/IE/2016
Trójmiasto
kasiasobaszek@wp.pl
604-550-816
mgr Monika Sowa
62/IE/2016
Powiat Drawski
monika.sowa.owdr@wp.pl
663-509-500
mgr Magdalena Szostak
63/IE/2016
Sławno
mczyczyn@wp.pl
608-649-283 kontakt przez SMS
mgr Małgorzata Szumska
64/IE/2016
Konin
malgorzataszumska@interia.pl
608-321-146
mgr Magdalena Usiądek
65/IE/2016
Grodzisk Mazowiecki
magdausiadek@tlen.pl
602-100-732
mgr Anna Wójcińska
66/IE/2016
Konin
annamaria21@op.pl
500-280-486
mgr Karolina Aleksandrowicz-Obzejta
1/IE/2017
Warszawa, Sulejówek
kaleksandrowiczobzejta@gmail.com
607-554-715
mgr Maria Borowy
2/IE/2017
Kraków, Skawina
m.borowy@interia.pl
506-154-348
mgr Ewa Chlipała
3/IE/2017
Zakopane, Limanowa
chlipala.ewa@gmail.com
604-704-847
mgr Julita Chojnowska
4/IE/2017
Łomża
juli@wp.pl
668-277-279
mgr Adam Hen
5/IE/2017
Kołobrzeg, Starogard Gdański
adam_hen@wp.pl
692-759-227
dr Maciej Jabłoński
6/IE/2017
Toruń, Warszawa, Gniezno
macias73@onet.pl
791-276-825
mgr Aneta Kania
7/IE/2017
Piła, Złotów
anetakania@op.pl
501-385-348
mgr Karolina Lasek
8/IE/2017
Wałbrzych, Świebodzice, Jedlina-Zdrój
kama484@wp.pl
661-471-136
mgr Tadeusz Łukasik
9/IE/2017
Złotów
tadeuszlukasik@wp.pl
608-692-830
mgr Paweł Łukaszewski
10/IE/2017
Leszno, Trzebnica
p.lukaszewski@gmail.com
600-931-507
mgr Monika Łukomska-Bekiel
11/IE/2017
Radom, Kielce, Szydłowiec, Skarżysko-Kamienna, Starachowice
monika.bekiel@osiemmarzen.org
665-091-216
mgr Magda Mikołajczyk
12/IE/2017
Gdańsk
magda.mikolajczyk@interia.pl
508-682-346
mgr Natalia Nowaczyk
13/IE/2017
Poznań
gpcentrumdziecka@gmail.com
694-999-705
mgr Iwona Parol-Szulc
14/IE/2017
Otwock
iwonaparolszulc@gmail.com
603-609-584
mgr Zofia Reterska
15/IE/2017
Łomża
zofiareterska@wp.pl
609-704-365
mgr Mikołaj Sambor
16/IE/2017
Radom, Szydłowiec
sambor.mikolaj@gmail.com
511-081-358
mgr Monika Spierewka
17/IE/2017
Kołobrzeg, Starogard Gdański
monika.spierewka@gmail.com
530-263-731
dr Małgorzata Turczyk
19/IE/2017
Kraków, Warszawa
machtab.m@gmail.com
602-611-335
mgr Joanna Wilkońska-Ratajczak
20/IE/2017
Międzychód, Drezdenko, Sieraków
psycholozka82@gmail.com
607-201-277
mgr Dagmara Wolny
21/IE/2017
Gdańsk
dagmara.wolny@wp.pl
509-746-135
mgr Grażyna Adamowicz
22/IE/2017
Nowy Dwór Mazowiecki
adamowiczgrazka@gmail.com
668-423-664
mgr Karolina Baurycza
23/IE/2017
Gdańsk
karolina.baurycza@gmail.com
609-459-180
mgr Aleksandra Jabłońska
24/IE/2017
Wałcz
ola.romaniuk@wp.pl
531-802-989
mgr Dorota Kaszewska-Bosiacka
25/IE/2017
Osielsko, Bydgoszcz
dorotabo75@wp.pl
501-390-506
mgr Wioletta Kowalska
26/IE/2017
Siemyśl
wiolettakowalska@wp.pl
698-252-909
mgr Elżbieta Kubik
27/IE/2017
Gdańsk
kubik.elzbieta@gmail.com
507-759-720
mgr Małgorzata Lewandowska
28/IE/2017
Nowy Dwór Mazowiecki
lewgonia@o2.pl
509-844-743, 22 775-20-13
mgr Marta Molenda-Miernik
29/IE/2017
Białystok
molemar2@wp.pl
662-432-929
mgr Justyna Mrozińska-Kleniewska
30/IE/2017
Osielsko, Bydgoszcz
justyna.m.k@wp.pl
502-524-626
mgr Hanna Pochyluk
31/IE/2017
Poznań
haniaa2@o2.pl
604-500-227
mgr Małgorzata Podembska
32/IE/2017
Turek
podembska.m@onet.eu
607-940-101
mgr Anna Politowska-Kowal
33/IE/2017
Białogard
anpol.26@poczta.fm
606-904-349
mgr Joanna Sarna
34/IE/2017
Kalisz
jmarciniak@konsylium.pl
603-111-519
mgr Monika Wiśniewska-Ryczkowska
35/IE/2017
Złotów
monika-ryczkowska@wp.pl
696-835-707
mgr Lidia Wolicka
36/IE/2017
Dębica
kellyro@wp.pl
660-729-847
mgr Marta Żak-Jędrzejewska
37/IE/2017
Tarnowo Podgórne
m.zak.jedrzejewska@gmail.com
661-488-477
mgr Iwona Sztabińska
38/IE/2017
Białystok
iwona.sztabka@wp.pl
660-291-638
mgr Tomasz Wyka
21/IE/2016
Drezdenko
poradnia@pppdrezdenko.pl
97 762 09 82
mgr Justyna Bieńskowska
39/IE/2017
Gdańsk
bienkowska.justyna@gfo.pl
516-754-568
mgr Anna Borowska
40/IE/2017
Gdańsk
aborowska@wp.pl

mgr Barbara Dudel
41/IE/2017
Białystok
dudel.barbara@gamil.com

mgr Justyna Fijałkowska
42/IE/2017
Ząbki
schowek@poczta.onet.pl
604-640-363
mgr Bogusława Fila-Kołodziejczak
43/IE/2017
Warszawa
b.fila@op.pl
607-151-650
mgr Agnieszka Głowania
44/IE/2017
Bielsko-Biała
glowania@tlen.pl
785-617-671
mgr Adriana Jaszek
45/IE/2017
Ząbkowice-Śląskie
adajaszek@op.pl
662-763-079
mgr Ewa Jóźwiak-Modzelewska
46/IE/2017
Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk
dm.modzelewski@op.pl
694-783-272
mgr Marta Jurek
47/IE/2017
Limanowa
m.jurek19@wp.pl

mgr Krzysztof Koj
48/IE/2017
Gliwice, Knurów
k.koj@o2.pl
781-678-588
mgr Barbara Kosińska
49/IE/2017
Gliwice, Knurów
barbarakosinska0@gmail.com
501-749-341
mgr Dagmara Łabno
50/IE/2017
Opole
psycholog.dagmara.labno@interia.pl
602-306-251
mgr Magdalena Ostrowska
51/IE/2017
Warszawa
magda_ostrowska@o2.pl
661-347-845
mgr Sylwia Piechucka
52/IE/2017
Elbląg
sylwia.pechucka@bono.edu.pl
607-147-671
mgr Joanna Pytel
53/IE/2017
Zielonka
kontakt@dobryadres.edu.pl
607-836-031
mgr Ewa Radoń
54/IE/2017
Stargard
ewa.radon@onet.pl
507-177-683
mgr Beata Ragin
55/IE/2017
Elbląg
beata.ragin@gmail.com
603-999-979
mgr Agnieszka Skrzypek
56/IE/2017
Września
skrzypekagnieszka@tlen.pl
604-905-508
mgr Danuta Wróbel
57/IE/2017
Ząbkowice Śląskie
marek.wrobel@wp.pl
606-310-048
mgr Robert Fleischer
58/IE/2017
Olsztyn
robertfleischer@interia.pl
608-296-318
mgr Katarzyna Górnicka
60/IE/2017
Warszawa
katarzyna.gornicka@wp.pl
692-194-811
mgr Agnieszka Januszewska
61/IE/2017
Warszawa
agnieszkajanuszewska7@wp.pl
608-576-655
mgr Karolina Karpińska
62/IE/2017
Gdańsk
k.karpinska93@gmail.com
882-156-509
mgr Anna Majewska-Bzdak
63/IE/2017
Warszawa
r.bzdak@poczta.fm
503-925-004
mgr Anna Makarewicz
64/IE/2017
Augustów
animaka@wp.pl
886-189-569
mgr Karolina Martyna
65/IE/2017
Wrocław, Kalisz
k.martyna_psycholog@o2.pl

mgr Katarzyna Olechowska-Olma
66/IE/2017
PPP Kozienice
oloct@wp.pl
696-381-533
mgr Magdalena Olszowska
67/IE/2017
Gdańsk
dziama35@gmail.com
793-780-623
mgr Edyta Pawluś
68/IE/2017
Kraków
edytaligas@wp.pl
510-150-677
mgr Ewa Wiejcka
70/IE/2017
Warszawa,  Żyrardów
ewa.wiejcka@onet.pl
508-153-885
mgr Anna Bujarska
1/IE/2018
Pyskowice, Gliwice
anbuj@wp.pl
507-310-655
mgr Ewa Leszyńska-Gawron
3/IE/2018
Nowy Sącz
ewagawron21@wp.pl
608-661-814
mgr Agnieszka Giedroyć-Gac
4/IE/2018
Gdańsk
agnieszka.giedroyc@wp.pl
512-146-396
mgr Alicja Gleinert
5/IE/2018
Warszawa
alicjawnuk@gmail.com
601-268-477
mgr Teresa Gołąb
6/IE/2018
PPP Miechów, DPS Miechów
andrze450@interia.pl
604-989-079
mgr Piotr Jóźwiak
7/IE/2018
Słupca
pedro600@tlen.pl
600-337-661
mgr Małgorzata Kaliszewska-Kubacka
8/IE/2018
Poznań
m.kubacka@onet.pl
505-060-245
mgr Anna Okrój
10/IE/2018
SP nr 1 i GIM nr 1 Rumia
a.lawrenc@wp.pl
509-856-264
dr Anna Ozga
11/IE/2018
Kielce
wronska_anna@wp.pl

mgr Marta Patej
12/IE/2018
Warszawa
patej.marta@gmail.com
503-496-264
dr hab. Barbara Skałbania
13/IE/2018
Radom
skalbania@op.pl
604-405-401
mgr Irena Szałas
14/IE/2018
Miechów
szalasirena@op.pl
508-850-422
prof. zw., dr hab. Jolanta Szempruch
15/IE/2018
Kielce, Rzeszów
jolszemp@wp.pl
604-522-382
dr Ewa M. Szumilas
16/IE/2018
Kielce
nowehoryzonty.ck@gmail.com
696-040-969
prof. UJK, dr hab. Mariola Grażyna Wojciechowska
17/IE/2018
Kielce
mariola.wojciechowska@vp.pl
502-668-168
mgr Ewa Wolska
18/IE/2018
Gdańsk
wolfewaa@wp.pl
605-866-505
mgr Anna Wróblewska
19/IE/2018
Łódź
wroblewskaa86@o2.pl
515-242-580
mgr Sylwia Zimna-Przylepa
20/IE/2018
Plewiska
sylaz27@tlen.pl
660-743-783


stan listy - wg. zgłoszeń nadesłanych do dnia 14.06.2018 r.



www.pracowniatestow.pl