Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Tęcza"

w Gdańsku

 


Aktualności
Dlaczego my?
Oferta
Gdzie nas znaleźć?
 

Zespół Specjalistycznej Poradni "Tęcza"

.

 

dr Bartosz M. Radtke - dyrektor poradni - psycholog

.

 

Jest doktorem psychologii, absolwentem Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalizuje się w diagnozie psychologicznej. Posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć warsztatowych i treningów dla młodzieży oraz osób dorosłych. Dyplomowany doradca zawodowy. Wykładowca wyższych uczelni (Uniwersytet Gdański, Uniwersytet SWPS). Autor publikacji poświęconych specyficznym trudnościom w nauce oraz współautor testów psychologicznych i pedagogicznych stosowanych w poradniach psychologiczno-pedagogicznych w całym kraju.  Dyrektor generalny Pracowni Testów Psychologicznych i Pedagogicznych SEBG.

dr Urszula Sajewicz-Radtke - psycholog, terapeuta, mediator

.

 

Jest doktorem psychologiem, absolwentką Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, specjalność: psychologia dzieci i młodzieży. Specjalizuje się w systemowej terapii rodzin oraz psychologicznej diagnozie ADHD i specyficznych trudności w nauce. Pracę psychologa praktyka łączy z działalnością naukowo-dydaktyczną. Ponadto, w Poradni "Tęcza" zajmuje się prowadzeniem mediacji rodzinnych w przypadkach m.in. rozwodu, ustalenia opieki nad dziećmi, podziału majątku, itp. Certyfikowany terapeuta i trener metody Instrumental Enrichment. Autorka licznych publikacji naukowych i narzędzi diagnostycznych stosowanych w Polsce i zagranicą.


dr Dorota Dykalska-Bieck - psycholog

.

 

Jest doktorem psychologii, absolwentką Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. W Poradni "Tęcza" zajmuje się diagnozą psychologiczną dzieci i młodzieży. Jest wykładowcą na Uniwersytecie Gdańskim.

mgr Elżbieta Karpińska - pedagog, doradca zawodowy, terapeuta IE

.

 

Jest pedagogiem, absolwentką Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego oraz doradcą zawodowym. Posiada bogate doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Legitymuje się najwyższym stopniem awansu zawodowego nauczyciela-pedagoga. W Poradni "Tęcza" specjalizuje się w diagnozie pedagogicznej oraz doradztwie zawodowym. Prowadzi także indywidualne konsultacje z zakresu specyficznych trudności w uczeniu się. Jest certyfikowanym terapeutą metody Instrumental Enruchment.

mgr Justyna Rutkowska neurologopeda
.

 

Jest neurologopedą, absolwentką międzyuczelnianych studiów logopedycznych na Uniwersytecie Gdańskim i Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. W Poradni "Tęcza" specjalizuje się w diagnozie i terapii neurologopedycznej.mgr Rafał Nowicki - psycholog, terapeuta IE
.

Jest psychologiem, absolwentem Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, specjalność: neurobiopsychologia. W Poradni "Tęcza" zajmuje się diagnozą psychologiczną oraz terapią metodą Instrumental Enrichment.

Elżbieta Waszewska - specjalista ds. organizacyjnych

.

W Poradni "Tęcza" zajmuje się organizacją pracy zespołu psychologiczno-pedagogicznego.


   
Design provided by Free Web Templates - your source for free website templates